YILIN HEKİMİ ÖDÜL TÖRENİ - Odabaşı Aile Sağlığı Merkezi
YILIN HEKİMİ ÖDÜL TÖRENİ
15 Mart 2019 Cuma - 14:12
A1
A2
A3
A4
hemen-paylas sayfayı-yazdir
yilin-hekimi-odul-toreni

SAĞLIK BAKANLIĞI TARAFINDAN DÜZENLENEN 'YILIN HEKİMİ' ÖDÜLÜNE ANTALYA ODABAŞI AİLE SAĞLIĞI MERKEZİNDEN AİLE HEKİMİ DOKTORU GÜLAY EGE LAYIK GÖRÜLDÜ.

Habere Ait Detayı Görmek İçin Tıklayınız...

İNSANI YAŞATMAK ACILARINI AZALTMAK YAŞAM KALİTESİNİ ARTIRMAK OLAN SAYGIN, KUTSAL VE ONURLU BİR MESLEĞİN MENSUBU OLMAKTAN MUTLULUK DUYUYORUM 27 YILLIK MESLEK HAYATIMDA SEVGİ, SABIR VE EMPATİ İLE HASTALARIMA HİZMET HİZMET VERDİM.YILIN HEKİMİ OLMA ONURUNA LAYIK GÖRÜLMEM BENİ ÇOK MUTLU ETTİ. TÜM YÖNETİCİLERİME TEŞEKKÜR EDİYORUM. 

                                                                                                                                                                                      DR. GÜLAY EGE 

uyariUyarı: Sitemizde yer alan yazı, haber, makale, video, yorum ve tüm tıbbi bilgiler sadece genel bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgiler zamanla geçerliliğini kaybedebilir. Sitede yer alan bu bilgiler hiçbir zaman doktor muayenesinin yerini alamaz, doktor muayenesi ve tedavisi yerine kullanılamaz, kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez. Sağlığınızla ilgili durumlarda lütfen uzman bir doktora danışınız. Sitemiz, uzman bir doktora danışılmadan yapılan herhangi bir uygulamadan doğabilecek zarardan sorumlu tutulamaz. Sitemizi ziyaret eden, yorum yapan ve doktorlara soru gönderen kişiler, bu uyarıları kabul etmiş sayılacaktır.

Yorumlar
Yeni Yorum Ekle
(0) Yorum Yapıldı
Henüz bir yorum eklenmedi.