14 MART TIP BAYRAMI - Odabaşı Aile Sağlığı Merkezi
14 MART TIP BAYRAMI
14 Mart 2019 Perşembe - 12:18
A1
A2
A3
A4
hemen-paylas sayfayı-yazdir
14-mart-tip-bayrami

SAĞLIĞA HİZMET NOKTASINDA GÖNÜL VEREN VE BÜYÜK BİR ÖZVERİ İLE MESLEĞİNİ İCRA EDEN SAĞLIK ÇALIŞANLARIMIZIN 14 MART TIP BAYRAMINI KUTLUYORUZ.

İNSANIN EN DEĞERLİ VARLIĞI SAĞLIKTIR. SAĞLIĞIN KORUYUCUSU VE TEDAVİ EDİCİSİ OLARAK, MESLEĞİMİZİ FEDARKARCA YAPMAYA ÇALIŞMAKTAYIZ.HERŞEYDEN ÖNCE İNSANLIĞIMIZIN VE VİCDANIMIZIN GEREĞİ OLARAK İNSANLARA HİZMET VERİYORUZ.

BİZLER HASTA-ÇALIŞAN İLİŞKİLERİMİZDE SAYGI,SEVGİ,HOŞGÖRÜ VE ŞEFKAT DİLİNİ BİR AN OLSUN ELDEN BIRAKMADAN, DAHA İYİYE VE EN GÜZELE ULAŞMAK İÇİN , HİZMET VERMEKTEYİZ. MİLLETİMİZ TARAFINDANDA GEREKLİ DUYARLILIĞIN VE DESTEĞİN GÖSTERİLMESİNİ TEMENNİ EDERİZ.

DEĞERLİ SAĞLIK PERSONELİNİN 14 MART TIP BAYRAMINI KUTLUYORUZ.

Etiketler : SAĞLIK, TIP, 14 MART, ,

uyariUyarı: Sitemizde yer alan yazı, haber, makale, video, yorum ve tüm tıbbi bilgiler sadece genel bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgiler zamanla geçerliliğini kaybedebilir. Sitede yer alan bu bilgiler hiçbir zaman doktor muayenesinin yerini alamaz, doktor muayenesi ve tedavisi yerine kullanılamaz, kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez. Sağlığınızla ilgili durumlarda lütfen uzman bir doktora danışınız. Sitemiz, uzman bir doktora danışılmadan yapılan herhangi bir uygulamadan doğabilecek zarardan sorumlu tutulamaz. Sitemizi ziyaret eden, yorum yapan ve doktorlara soru gönderen kişiler, bu uyarıları kabul etmiş sayılacaktır.

Yorumlar
Yeni Yorum Ekle
(0) Yorum Yapıldı
Henüz bir yorum eklenmedi.